Pijaństwo na pokładzie będzie kosztować 50 000

Kary za palenie na pokładzie samolotu, proponuje się zwiększyć do 15-20 000. I do picia alkoholu na pokładzie i nieprzestrzegania kapitana samolotu zaproponował ustanowienie grzywnę w wysokości 50 000 rubli.

Obecnie maksymalna grzywna za takie naruszenia jest 5000 rubli. I ten stan rzeczy wyraźnie nie jest zadowolony z każdej MOT lub nośników, które są regularnie do czynienia z pijanym bójki na pokładzie.

Wzrost kar jest czynnikiem, który może być prawdziwą przeszkodą dla gwałcicieli. Wielkość proponowanej kary jest porównywalna z odpowiedzialnością przewożone przez pasażerów na statkach zagranicznych przewoźników – powiedział dyrektor nowej ustawy Transaero Public Relations Siergiej Byhal. W tym samym czasie, wspomina, że ​​linie lotnicze nie pobierają kary i organów ścigania zaangażowanych w to, gdzie sprawca musi zostać przeniesione.

Dlatego uważamy, że jest to konieczne w celu konsolidacji środków legislacyjnych, które pozwoliłyby same linie prowadzić bardziej skuteczną walkę z awanturników, dokonując czarne listy osób, a także, za pomocą których służby bezpieczeństwa mogą być zastosowane.

Aerofłot pełną solidarność z konkurentem. Irina Dannenberg, zastępca dyrektora public relations i rządu, i podkreśla, że ​​w wielu krajach, chuligaństwo powietrza słusznie pociąga za sobą tysiące grzywien, a może być nawet powodem do ścigania.

W tym samym czasie, stewardes Equippable z ograniczeniami, w tym kajdanek i zbiorów specjalnych taśm do wiązania przestępców na krześle, mówi RBC.

Rosyjska linia lotnicza ma prawo odmówić sprzedaży biletu osobie. Może tylko ostrzegać załogę, która jest na pokładzie potencjał intruz. Maksymalna kara za hałaśliwy – to odwrócenie biletu powrotnego – ona ubolewał.

This entry was posted in Tanie loty. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>