Kaszmir Tour Opakowania z Bangalore

Miejsca Kashmir podróży – Odkryj Raj na Ziemi

Kashmir Valley jest serce Indii. I pokiwał ten wspaniały kraj w Dolinie Jhelum lub mniejszym Himalajów. Oznaczono z charakterystycznymi pięknych jezior słodkowodnych, sadów owocowych i wody ze strumieni, bujnymi lasami i zielonymi łąkami, dolina Kaszmiru jest faktycznie synonimem naturalnej perfekcji. Z różnorodności tej ekscytującej dziedzictwa kulturowego, położenie geograficzne, bogate w tym pięknym stanie Indii jest chlubą Indii!

Crimson Wakacje LLP tanie loty do londynu z krakowa jest firma turystyczna rozrywka ustanowiony przez grupę młodych profesjonalistów, która wprowadzi swoje egzotyczne podróże marzeń. Specjalizujemy się w indywidualnych rozwiązań dla dużych i podróżach niecodzienny miejsc wakacyjnych w Indiach i nadzoruje. Nasze usługi to m.in. zakwaterowanie, transport (lot, pociągiem, samochodem lub autobusem), zwiedzanie, przewodnik innych usług wakacyjnych związanych. Phalgam Hotel Mount View Hotel Forest Hill Resorts

Gulmarg Hotel Hilltop tanie loty do kopenhagi Hotel Pine Pałac Dziedzictwa

Zakwaterowanie na zasadzie podziału Twin z śniadanie obiad.

Wszystkie transfery i zwiedzanie przez NAC – Indica, jak na powyższej trasie

Posiłków innych niż wymienione w kosztach obejmuje kolumnę

Kaszmir jest jednym z najbardziej popularnych i malowniczych stanu kraju.. Ustaw jak klejnotami korona na mapie Indii Kaszmir jest multi – fasetowany diament, zmienia swoje barwy z porami roku – zawsze tanie loty do kijowa fantastycznie piękne.

Kaszmir, zamknięty w warstwą śniegu jest jedną z najbardziej znanych atrakcji turystycznych w Azji. Wiedzieć o pakietach Kaszmiru wypoczynkowych.

Delhi to miasto, w którym wszystkie działania administracyjne Indiach odbywają. Jest to miasto, które jest bardzo rozwinięte z wszystkich obiektów dostępnych typów wszędzie. Można odkryć tradycje, kulturę, przyjemny i spokojny życie ludzi podczas wizyty.

Łodzi w Kaszmirze może być opcja na inny lub domu z domkami. Studia, jak wybrać barce w Srinagar może powodować wiele więcej zamieszania, ponieważ pozwala na personalizację.

This entry was posted in Tanie loty. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>